Leden 2013

Pár věcí o mě

14. ledna 2013 v 20:38 | Jane |  lifeTo co jsem psala v minulém článku, to se taky potvrdilo. Prostě článek jednou za čas. Tenhle článek mě napadl z dvou důvodů.
1. dělala jsem referát do světa práce o svích vlastnostech, schopnostech a zdravotním stavu
2. vlastně mě ani vůbec neznáte, tak mě trochu poznáte :D
Asi už ani nevíte jak vypadám, možná Vám sem někdy přidám svou fotku.


Rozhodla jsem se začít svými kladnými vlastnostmi, mezi které patří například přátelskost. Ráda se spřáteluji s novými lidmi, ale musí mi být sympatičtí a začít mluvit jako první, protože než já se trochu rozpovídám trvá docela dlouho. Když se ke mně lidé chovají mile, tak se k nim také chovám mile, to je celkem logický.Když po mě něco kamarádi chtějí, tak jsem ochotná to pro ně udělat. Kamarádi jsou pro mě hodně důležití, teda hlavně moje nejlepší kámoška a udělala bych obzvlášť pro ni cokoliv. Ale jsem také citlivá a ústupná, protože když se s někým hádám, tak raději ustoupím a dám mu za pravdu a citlivá, protože mě fakt i malá hádka dokáže rozhodit, u smutných filmů brečím a všechno si prostě moc beru k srdci. Jsem ale i pracovitá, když se do něčeho pustím, tak to chci udělat pořádně. Jinak když to nezačnu dělat tak to ani nedodělám teda, prostě se do toho musím pustit, pak mě to většinou začne bavit.
Takže teď budu pokračovat zápornými vlastnostmi .Moje záporná vlastnost je například to, že jsem nervní. Když něco dělám a nepovede se mi to, tak hned začnu nadávat a vztekat se. Jsem taky hodně žárlivá, ale vždy si svůj názor nechám jen pro sebe. Protože vím, že někdy to přeháním, někdy sice ne, ale bojím se názoru toho druhého. Mnohdy lidem začnu brzo důvěřovat. Někdy je to podle mě dobrá vlastnost, ale většinou spíš špatná, teda hlavně v naší době, že. Jsem pesimista a všechno vidím spíš černě a se vším si dělám zbytečné starosti. I maličkosti mi dokážou zkazit náladu na celý den. Taky jsem hodně nepořádná. Je to podobný jako s tou pracovitostí. Dokážu vydržet v "bordelu" hodně dlouho i v hodně velkým, ale když už začnu poklízet, tak mě to baví a všechno musí být perfektní.


Možná se Vám ozvu zítra, možná pa pár dní, možná za dva týdny. Nevím jakou budu mít náladu. Nebudu se totiž vymlouvat na učení, protože se stejně nikdy neučím.

after a long time

4. ledna 2013 v 20:48 | Jane |  lifeJe to 62 dní co jsem nenapsala článek, tedy jestli dobře počítám. Tak nějak jsem předpovídala, že to tak dopadne. Takhle skončí každý můj blog. Mysela jsem si, že tento bude vyjímka. Mýlila jsem se. Mohla bych Vám naslibovat jak sem budu chodit a jak budu přidávat články, ale stejně by mě to přestalo bavit. Tak to prostě řeknu tak, že budu přidávat články jen když se mi bude chtít, nebo když budu mít čas. Nebudu si nic namlouvat, protože pak to chci dodržet a je to prostě už jen z nutnosti. No doufám, že mě chápete :D
Přece jenom blog nemá být povinost, ne? ;)