Paralelní světy

15. února 2013 v 22:58 | Jane |  Movie Reviews
Obsah
Adam je obyčejný kluk žijící v neobyčejné realitě. Vede skromný život a stále myslí na dívku, kterou kdysi potkal. Eva však pochází ze zcela jiného světa, ze světa naruby, který je přímo nad tím Adamovým, ale mimo jeho dosah. Jednoho dne zahlédne Adam dospělou Evu v televizi a už ho nic nezastaví, aby ji získal zpět. Zákon ani věda!


Moje recenze
Byla jsem na něm v kině a hrozně se mi líbil. Nejen, že vůbec takový nápad jako dva světy nad sebou je originální, ale ten film je taky hodně romantický a musím se přiznat, že jsem brečela. Svět dole se nazývá Dolejšek a svět nahoře Hořejšek. Lidé z Hořejška se nesmí bavit s lidmi z Dolejška, protože nahoře se lidi mají líp, zatímco lidé dole na tom tam dobře nejsou. Adam je z Dolejška a Eva z Hořejška, takže nesmí být spolu. Ale oni si k sobě cestu nakonec najdou.
V pubertě nebo když Eva studuje, se setkávají na vrcholku jedné hory, takže to k sobě mají kousek. Dostávají se k sobě pomocí lana, ale jednoho dne je někdo uvidí a do lana začne střílet. Eva spadne a Adam si myslí, že umře.
Za 9 let Evu uvidí v televizi. Chce se s ní setkat jenže ona si ho nepamatuje. Najde si zůsob jak se za ní dostat, jenže to nebude tak lehké.
Zkrátka film doporučuju :))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.