think I think

14. února 2013 v 18:29 | Jane |  life

Tak trochu jsem přemýšlela, jestli mám v tomto blogu pokračovat. Zkoušela jsem si založit nový blog, všechno jsem si tam udělala, napsala první článek, ale když jsem chtěla napsat druhý, tak to prostě nešlo a pořád jsem přemýšlela nad tím, jestli to má vůbec cenu. Ale zjistila jsem, že mě něco pořád tahá k tomuto blogu. Mám chuť psat článek každý den, jenže není o čem. Nebudu Vám lhát, moc zajímavý život nemám. Když už je o čem psat, tak se mi buďto nechce nebo nevím jak to napsat. Možná jsem tak trochu negativní, depresivní človek, který nemá žádnou sebedůvěru, ale to zase odbočuju.
Teď trochu optimisticky.
Dneska je Valentýn. Původně jsem se o tom ani nechtěla zmínit, protože mě hrozně štve jak s tím každý všude spamuje a otravuje, vždyť je to jako každý normální den, jen možná dnes bude pár panenských blán přetrženo velkému náporu lásky. No jo, ale já jsem pořád sama.

If you love something, let it go. If it comes back to you, its yours forever. If it doesn't, then it was never meant to be.
Musím změnit design, tento se mi už vůbec nelíbí. Chtěla bych nějaký veselejší, světlejší. Doufám, že se mi povede. Udělat ho zkusím až zítra.

Today I caught myself smiling for no reason...then I realized I was thinking about you.

A toto jsem já. Nic moc fotka, ale moc jich nemám :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.