life

Vzpomínky na Fox Kids

25. února 2013 v 15:30 | Jane

Pamatujete si na Fox Kids? Nebo na Jetix? K mému dětství tento program patřil. Hrozně jsem ho milovala a nemohla jsem vynechat ani jeden díl například špionek. To byla moje hodně oblíbená pohádka. Nejradši jsem měla Sam, vždycky jsme si hráli, že já jsem Sam, sestra je Clover (nevím jak se to píše) a její nejlepší kámoška Alex :D
Další z mích oblíbených pohádek byl Naruto, Witch, Coje Andy, 3 kamarádi a Jerry, Oggy a šváby, Život s Louiem, Dennys-postrach okolí, Iggy Arbuckle a mohla bych psát mnohem dýl. Tak jsem Vám našla seznam všech pohádek i video.
Doufám, že jsem Vám aspoň na chvilku připoměla dětství :)
(Jdu si stahovat díly 3 kamarádi a Jerry z uložto ^_^ )


(ta depresivní písnička k tomu nemusela být :D)

My diet

24. února 2013 v 17:00 | Jane

Taky tak milujete ovoce jako já? :) Nejraději mám.. Vlastně to nemá cenu vypisovat, protože mám ráda všechno ovoce :D
Hodně často si dělám ovocný salát, moje babička tomu vždycky říkávala ovocná bomba :D Ale třeba jahody teď přes zimu jsou nic moc, tak si je musím dávat s cukrem :D. Další jídla jsou v celém článku. Někdy příště Vám sem dám fotky zase něčeho jiného :)
I want...

23. února 2013 v 21:10 | Jane

Chci si pořídit tetování, co nejvíc.


Pomáhat dětem v Africe :)

Snowy weekend / photos of nature

23. února 2013 v 16:35 | Jane
Dnes jsem se teda po dlouhé době vydala fotit. Vyfotila jsem kolem 50ti fotek, ale dám Vám sem jenom pár, protože jsou si všechny takové podobné.
Jinak jsem ráda, že je konečně víkend. Včera jsem byla teda s kámošem. Měla jsem trochu strach, že si nebudeme mít co říct, ale bylo to v pohodě. Měli jsme si co říct pořád :)
Taky jsem si byla včera s kámoškou zase zapálit, sakra :D Měla bych se krotit. Přece nemůžu být kuřačka :) Ale bylo mi z těch cigaret nějak blbě, nevím proč :D. Kouříte? Měli jste už takový ty praskací? Ty jsou nejlepší :)
Taky mě napadlo, že bych Vám sem mohla dávat nějaké (hodně) jednoduché recepty. Byli by to většinou zdravá jídla, protože já se už 2 dny snažím jíst zdravě a zatím mi to celkem jde :P
Zítra přijede příbuzenstvo, aby oslavili ségřiny 21tiny. Přijede i sestřenice, takže se nudit nebudu :P Jinak dneska čekejte možná ještě jeden článek a taky bych se Vás chtěla zeptat jestli mám dále dělat fashion sety. Líbí se Vám? Chci vědět Váš názor :)
Ale teď už na ty fotky :)Smoking is a "good" think.

21. února 2013 v 18:10 | Jane

Já tak strašně nesnáším zimu! Nezačíná snad už jaro? Tak proč pořád sněží! :(
Dneska jsme si s K. koupili camelky a šli si zapálit na naše tajný místečko :P. A je to tam fakt dobrý :D. Akorát jsme byli ta zmrzlí, že jsme nemohli hýbat s prstama. Zítra jdeme asi zase. Ale kuřačka ze mě nebude! To nesmím dovolit :D Vykouřila jsem jenom 3 to není moc ne? :D

Dneska škola ubíhala celkem pomale. Ale opravila jsem si 4 z ajiny takže pohoda.
Taky si píšu s takovým klukem, kterej chtěl nějdřív K. a teď asi mě nevím je to divný. Ale kámoš co chce teď K. říkal, že jsem se vždycky mu (tomu klukovi) vždycky líbila víc já. Prostě nechápačka :D A jestli jste to pochopili tak jste dobří :D. Taky se mnou chce jít ještě jeden kluk v sobotu ven, ale to je taky takovej divnej případ :D. Prostě normálního kluka nikdy nenajdu -_-.
Taky dobrá věc se mi ještě dneska stala :D. Jsem volala kámošovi a on mi to nezvedal 2x. Potom za hodinu mi volá a já říkám: "no nazdar!" a v telefonu začne mluvit nějakej typan, že prej našel mobil jestli nevím čí je, já že jasný že je to mího kámoša atd.. No, ale byl celkem v pohodě :D ( Byl to autobusář)

15 věcí, co mám ráda (1. part)

19. února 2013 v 16:10 | Jane

1. Miluju kočky
2. Miluju jídlo
3. Mám ráda Miley Cyrus, Rihannu a One Direction
4. Ráda sedím u počítače. Nojo no a kdo taky ne :D
5. Mafia
6. Mám ráda tmavovlasé kluky
7. Miluju horory a romantické filmy

Oh my goodness

18. února 2013 v 16:42 | Jane

Máme tu zase pondělí. Já mám po jarních prázdninách, takže to bylo celkem hrozný. Navíc jsem dostala 4 z ajiny to mě celkem naštvalo. Pak poslední hodinu výtvarku, už mě poslední dobou vůbec nebaví. A teď už konečně domaa. Zachvilku přijde kamarád, takže se aspoň nebudu nudit. Napadlo mě, že bych mohla vyjít ven a jít něco nafotit. Moc se mi nechce a ani nevím co tady budu fotit, ale to nevadí.

Poslední dobou jsem si hrozně oblíbila obchod Tally Wejl ♥ Mají tam úžasný oblečení. Nikdy dřív jsem tam nenakupovala, teď se těším až si zase budu moct něco koupit :)
Taky jsem se rozhodla, že začnu běhat i když venku není ještě pěkně. Už potřebuju zhubnout, sere mě to.
V dubnu pojedeme se třídou na výlet do Osvětimi. Hrozně se tam těším. Takové věci mě zajímají. Ale asi to bude hrozný pocit tam chodit a představovat si, že tam zemřelo tolik lidí. Taky mám strach z toho, že se tam někde zhroutím. Protože exkurze trvá 3 hodiny a já když si nemůžu sednout nebo se projít tak se mi dělá blbě a točí hlava.
Ještě než tam odjedem, tak si uděláme prý nějakou zastávku ještě v ČR, pravděpodobně v Ostravě. Samozdřejmě vezmu foťák a všechno nafotím. Byli jste tam někdo už? :)Vzpomínky na tebe mi otravují přítomnost a ničí budoucnost..
Next winter day

15. února 2013 v 11:52 | Jane

Už by konečně mohlo začít Jaro. Vždyť máme jarní prázdniny, tak by měli vypadat jako jarní. Ale někdo už jarňáky měl a nebo bude mít. Strašně rychle ubíhají, jako každé prázdniny. Už je pátek, pak sobota, neděle a pak do školyyyy, achjo.
Ještě by to chtělo tak týden doma :)

Slyšeli jste už písničku od Rihanny stay? Je moc krásná, dávala jsem ji i do minulého článku, takže jestli ještě někdo neslyšel, tak ať si ji poslechne. Ale stejně většina už ji asi slyšela.
Tak mě napadlo že bych mohla udělat animaci :) Rihanna je prostě dokonalá.


If you are going through hell.... keep going.

Můj kocourek :)think I think

14. února 2013 v 18:29 | Jane

Tak trochu jsem přemýšlela, jestli mám v tomto blogu pokračovat. Zkoušela jsem si založit nový blog, všechno jsem si tam udělala, napsala první článek, ale když jsem chtěla napsat druhý, tak to prostě nešlo a pořád jsem přemýšlela nad tím, jestli to má vůbec cenu. Ale zjistila jsem, že mě něco pořád tahá k tomuto blogu. Mám chuť psat článek každý den, jenže není o čem. Nebudu Vám lhát, moc zajímavý život nemám. Když už je o čem psat, tak se mi buďto nechce nebo nevím jak to napsat. Možná jsem tak trochu negativní, depresivní človek, který nemá žádnou sebedůvěru, ale to zase odbočuju.
Teď trochu optimisticky.
Dneska je Valentýn. Původně jsem se o tom ani nechtěla zmínit, protože mě hrozně štve jak s tím každý všude spamuje a otravuje, vždyť je to jako každý normální den, jen možná dnes bude pár panenských blán přetrženo velkému náporu lásky. No jo, ale já jsem pořád sama.

If you love something, let it go. If it comes back to you, its yours forever. If it doesn't, then it was never meant to be.
Musím změnit design, tento se mi už vůbec nelíbí. Chtěla bych nějaký veselejší, světlejší. Doufám, že se mi povede. Udělat ho zkusím až zítra.

Today I caught myself smiling for no reason...then I realized I was thinking about you.

A toto jsem já. Nic moc fotka, ale moc jich nemám :)

Pár věcí o mě

14. ledna 2013 v 20:38 | JaneTo co jsem psala v minulém článku, to se taky potvrdilo. Prostě článek jednou za čas. Tenhle článek mě napadl z dvou důvodů.
1. dělala jsem referát do světa práce o svích vlastnostech, schopnostech a zdravotním stavu
2. vlastně mě ani vůbec neznáte, tak mě trochu poznáte :D
Asi už ani nevíte jak vypadám, možná Vám sem někdy přidám svou fotku.


Rozhodla jsem se začít svými kladnými vlastnostmi, mezi které patří například přátelskost. Ráda se spřáteluji s novými lidmi, ale musí mi být sympatičtí a začít mluvit jako první, protože než já se trochu rozpovídám trvá docela dlouho. Když se ke mně lidé chovají mile, tak se k nim také chovám mile, to je celkem logický.Když po mě něco kamarádi chtějí, tak jsem ochotná to pro ně udělat. Kamarádi jsou pro mě hodně důležití, teda hlavně moje nejlepší kámoška a udělala bych obzvlášť pro ni cokoliv. Ale jsem také citlivá a ústupná, protože když se s někým hádám, tak raději ustoupím a dám mu za pravdu a citlivá, protože mě fakt i malá hádka dokáže rozhodit, u smutných filmů brečím a všechno si prostě moc beru k srdci. Jsem ale i pracovitá, když se do něčeho pustím, tak to chci udělat pořádně. Jinak když to nezačnu dělat tak to ani nedodělám teda, prostě se do toho musím pustit, pak mě to většinou začne bavit.
Takže teď budu pokračovat zápornými vlastnostmi .Moje záporná vlastnost je například to, že jsem nervní. Když něco dělám a nepovede se mi to, tak hned začnu nadávat a vztekat se. Jsem taky hodně žárlivá, ale vždy si svůj názor nechám jen pro sebe. Protože vím, že někdy to přeháním, někdy sice ne, ale bojím se názoru toho druhého. Mnohdy lidem začnu brzo důvěřovat. Někdy je to podle mě dobrá vlastnost, ale většinou spíš špatná, teda hlavně v naší době, že. Jsem pesimista a všechno vidím spíš černě a se vším si dělám zbytečné starosti. I maličkosti mi dokážou zkazit náladu na celý den. Taky jsem hodně nepořádná. Je to podobný jako s tou pracovitostí. Dokážu vydržet v "bordelu" hodně dlouho i v hodně velkým, ale když už začnu poklízet, tak mě to baví a všechno musí být perfektní.


Možná se Vám ozvu zítra, možná pa pár dní, možná za dva týdny. Nevím jakou budu mít náladu. Nebudu se totiž vymlouvat na učení, protože se stejně nikdy neučím.

after a long time

4. ledna 2013 v 20:48 | JaneJe to 62 dní co jsem nenapsala článek, tedy jestli dobře počítám. Tak nějak jsem předpovídala, že to tak dopadne. Takhle skončí každý můj blog. Mysela jsem si, že tento bude vyjímka. Mýlila jsem se. Mohla bych Vám naslibovat jak sem budu chodit a jak budu přidávat články, ale stejně by mě to přestalo bavit. Tak to prostě řeknu tak, že budu přidávat články jen když se mi bude chtít, nebo když budu mít čas. Nebudu si nic namlouvat, protože pak to chci dodržet a je to prostě už jen z nutnosti. No doufám, že mě chápete :D
Přece jenom blog nemá být povinost, ne? ;)

I ♥ weekends

3. listopadu 2012 v 12:00 | Jane
Včera jsem nepřidala článek, protože u nás byla Kamča, takže se mi vůbec nechtělo nic přidávat.
Večer jsme se dívali na různý strašidelný videa o démonech atd. Viděli jste film The devil inside? (ďábel v těle), totálně dobrej film. Pak jsme se dívali ještě na satanismus a takový věci.
Včera jsem měla narozky, takže super. Přišla jsem domů a na nástěnce mi ségra nechala připíchlou pětistovku, taky dobrý :D.
Včera byli Dušičky, že? Takže mám narozeniny na dušičky, to se mi líbí. Večer jsme šli ještě zapálit svíčky na hřbitov, všechny hroby krásně svítily, prostě skvělá atmosféra i když trochu strašidelná. Možná budu na hřbitov chodit častěji.
Dívala jsem se na blog jedné holky a má tam recepty na super jídla. Tak ona je prostě dokonalá, dokonale vaří a má všechno, strašně jí s Kamčou závidíme. Nejradši bych si udělala ty palačinky co tam měla, ale panebože to by dopadlo. Vařit vůbec neumím :D
Užijte si zbytek víkendu ♥

November is here ♥

1. listopadu 2012 v 16:15 | Jane
(kdyžtak zítra mám narozky:D)

Naučená, takže se můžu jít zase dívat na Gossipky Jsem v třetí sérii a teď je to tam zajímaví :D
Dneska jsme psali z fyziky a já to zase pos*ala -.- ... Ale dostala jsem tu jedičku z té matiky, tak to mi zpravilo náladu :D
No hádejte co se stalo hned jak jsem přišla dom. Babička mi řekne, že se můj kocour vyválel v oleji, který samozdřejně "omylem!" nechala ležet na zemi. No tak jsem ho vzala a snažila se to z něj nějak umyt, ale marně. Fakt mě ta babička někdy štve :D
Včera večer jsem si nachystala úplně krutou zdravou večeři, ale nevyfotila jsem ji, protože jsem ji hned snědla :D
Jinak to cvičení dodržuju a zajímalo by mě kdy zhubnu. Doufám, že to bude co nejrychleji.. Vím, cvičím teprve 3 dny, kéžby to šlo nějak urychlit to hubnutí.

Chtěla jsem sem dát tu novou písničku od One Direction (protože je úplně strašně krásná a pořád ju poslouhám), ale nedám, protože jak se dívám, tak ji tam má skoro každej teď. -.-
(Taky super písnička ♥)

Fuck this weather!

31. října 2012 v 15:35 | Jane

Konečně doma z toho blázince.
Dneska to byla ve škole docela pohoda, až na hodinu přírodopisu, protože mě ten debil vyzkoušel a já to samozdřejmě vůůbec neuměla. Zítra píšeme s dějepisu, ten jsem se už stihla naučit. Potom ještě z fyziky, ale to si počkám na mamku ať mi to vysvětlí, protože ona ty příklady co teď bereme chápe.
Prosím ať už je pátek, ať už mám pokoj od toho učení a vstávání ..
Jsem se Vám ještě zapoměla pochlubit, že možná dostanu jedničku z matiky! *_* .. To je prostě bomba!
Netěším se na zítřek, protože se budu muset znova naučit trapnou písničku do hudebky (jen vítr to ví). Budu ji muset nějak "tanečně" doprovázet. No tím ta učitelka myslí tleskání, pleskání a k tomu třeba pochodovat dopředu a zpátky. No prostě trapas.
(Krásná písnička)))

Poznáváte je? Ano, jsou to Weasley twins ♥ ... Jsem projížděja weheartit a objevili se mi tam tihle dva tak jsem dostala chuť se podívat na všechny díly Harryho Poterra. Já ty filmy zbožňuju, jsou moje nejoblíbenější už několik let. Dá se říct, že jsem s těmi filmy vyrůstala. Ale nejsem zas takový maniak jak sestra, ta má všechny díly přečtené aspoň 3x.
Ale samozdřejmě, že se na ně podívám až o víkendu, protože na to teď nebudu mít čas.

U nás doma je to jak na severním pólu, Asi začneme topit až bude -10C neboco..
Jdu si udělat kafe, čuuus.

Inspiration photos -thinness

30. října 2012 v 20:15 | Jane

Ach ano. Prostě můj sen je být hubená a nevzdám se toho asi nikdy. Teda vlastně břicho mám v pohodě, snažím se zhubnout stehna (tam se mi hromadí všechno to jídlo, proč to nejde i do jiných partií? Třeba někam víš na hrudníku!).

↓ To je můj sen ♥sleeping mood -.-

30. října 2012 v 16:46 | Jane
(kdyžtak nekouřím, jen jsme měli jeden den s Kamčou půjčenou elektronickou cigaretu od její ségry :D)
The best song!♥
Konečně na 100% jsem odhodlaná a připravená zhubnout a nepřestat s tím za 3 dny! :D Od včerejška jsem začala cvičit. Běhat, běhat, běhat, švihadlo, švihadlo, švihadlo + zdravá strava, zdravá strava, zdravá strava. Mím cílem je mít postavu podle svích představ.
Taky mě napadlo, že bych mohla každý měsíc přidávat fotku s tím, jak jsem na tom, nebo jak jsem pokročila. Jestli mi to teda vydrží a doufám, že jo. Ale s těma fotkama nevim nevim, pravděpodobně asi ne :D
Dneska jsme měli odpoledňák, no hrůza. Dostala jsem 5 z fyziky, takže mi teď vychází čtverka na vysvědčení. Doufám že to nějak zpravím, protože musím mít dvojku.
Dneska bych se ještě měla učit chemii a zopakovat matiku, protože z ní zítra píšeme.. Fakt, fakt, fakt se mi nechce, nejradši bych spala, nebo se dívala na Gossip girl

Jak jste se měli dnes ve škole? Doufám, že líp než já.

Never give up

28. října 2012 v 15:50 | Jane
(nadpis článku moc nedává smysl, ale nemám nápady)
Zkoušela jsem takovou animaci, trošku jinačí než ty předtím. A jestli se tomu taky dá říkat animace. Nevím je divná ale líbí se mi :)
Dneska bych už konečně mohla něco udělat s těma rubrikama. Budu tady mít nějakou grafiku, pak ty moje každodenní keci (nebo jak to nazvat), recenze filmů a možná nějaké fotky.
Tenhle článek je fakt o ničem, ale když mě to nutí Vám psát všechno.
Takže když už jsme u toho tak mě taky napadlo, že bych mohla dělat animace na přání? Prostě by jste si napsali kolik fotek, jaké fotky, nebo z jaké písničky a její části, nebo z jakého filmu a jeho části :) Zkusila bych to a kdyby byl zájem tak bych pokračovala.
A abych teda mohla udělat nějakou tu recenzi tak se musím podívat a nějaký film. Ještě nevím na jaký. Udělala bych na LOL ale to teď dělá asi hodně lidí, tak už to není originální.

EDIT 22:30: kašlu na animace na přání, je to blbost :DJeště jedna co jsem dělala včera :)

Snow ♥

28. října 2012 v 9:26 | Jane
I já jsem se konečně dočkala prvního sněhu. Není níc lepšího než se probudit, podívat se z okna a všude bílo ♥
Mohlo by takhle sněžit pořád, jenže jak se tak dívám, tak už se všechen sníh pomale rozpouští. Doufám že nebudou Vánoce zase na blátě, jako zatím každý rok (teda aspoň u nás).
Jak se těšíte na Vánoce? Už se celkem blíží. Já teda nemám nic nakoupeného, vždycky to nechávám na poslední chvíli.
Na Vánoce bych si přála tablet, kulmu a nějaké přípravky na vlasy, protože je mám tak zničené, že se na to už ani dívat nedá. Radši je pořád nosím v drdolu aby nešly vidět, i když drdol tomu asi taky moc neprospívá :D.

Písnička od Adele k nové bondovce.. je super ;))
Půjdete na to do kina? Já možná, pokud na to pudou
naši :DZítra už je škola, jak se těšíte? Já teda vůbec. Nejradši bych se pořád jen válela doma.
Už začíná chození za tmy do školy a za tmy ze školy. Nenávidím to.
Jinak konečně mi taťka opravil nabíječku k notebooku, takže mi už jede, uff.
Taky dneska jedu se ségoru a jejím klukem na výlov rybníku ani nevím kam :D
Až přijedu tak se budu muset učit ajinu a děják, ale večer ještě napíšu tak se tu zatím mějte :))

finally done! :)

27. října 2012 v 20:55 | Jane
Od odpoledne se dělám s těma animacema. Konečně jsem tomu přišla na kloub a strašně mě to baví. Stahuju si další a další klipy a dělám z toho animace. Na ukázku Vám nějaké ukážu. Zatím jich mám asi 6 :)
Jsem ráda, že je už konečně umím.
Jinak jak jsem říkala, celé odpoledne jsem si dělala čaje a posluchala pořád dokola písničky a dívala se na Gossip girl. Jak jste dnešní den strávili vy?

Asi budu blázen do animací neboco.
Přemýšlela jsem nad rubrikama. Vlastně žádný nemám, ale jaký si vytvořit? Tak třeba bych chtěla dělat recenze filmů, ty animace, pak nějakou třeba grafiku, protože mě strašně baví něco tvořit photoshopu. Co na to říkáte?

rainy day

27. října 2012 v 14:46 | Jane
Dneska jsme měli v plánu jít s kámoškou ven fotit nějaký super podzimní fotky, ale venku prší a je hnusně tak si asi radši vyberu tu variantu, že budu ležet doma a dívat se na Gossip girl.
Podzimní prázdniny uběhly, nebo ubíhají strašně rychle. Nejradši bych si zopakovala ještě jednou letní prázdniny a tentokrát bych si je víc užila než předtím a neseděla bych jenom u počítače s mojí nejlepší kámoškou. Teda, když nepočítám jeden týden v Egyptě, to jsem byla aspoň týden od počítače. Ale dost vzpomínání na letní prázdniny.
Pokoušela jsem se o svojí první animaci z videa. Konkrétně je z písničky She wolf od Davida Guetty.
To asi ani nejde poznat, protože jsem tu animaci udělala zrovna z takové nezajímavé části na začátku. Ale co, příští animace doufám bude lepší.


Tak co na ni říkáte? (asi se trošku seká)
 
 

Reklama