Movie Reviews

Paralelní světy

15. února 2013 v 22:58 | Jane
Obsah
Adam je obyčejný kluk žijící v neobyčejné realitě. Vede skromný život a stále myslí na dívku, kterou kdysi potkal. Eva však pochází ze zcela jiného světa, ze světa naruby, který je přímo nad tím Adamovým, ale mimo jeho dosah. Jednoho dne zahlédne Adam dospělou Evu v televizi a už ho nic nezastaví, aby ji získal zpět. Zákon ani věda!

Tři metry nad nebem / Tres metros sobre el cielo

29. října 2012 v 16:53 | Jane
Obsah
Toto romantické drama vypráví příběh dvou dospívajících, kteří oba patří do jiného světa. Jejich vztah je prakticky nemožný, nicméně stejně tak je nevyhnutelný. Ona je dobře vychovaná dívka, jež byla odmalička vedena k velkorysosti, naivitě a dodržování pravidel. On je rebel, impulzivní, nezodpovědný a závislý na riziku a nebezpečí. Neustále se díky svému chování dostává do konfliktů a absolutně ignoruje zdravý rozum.

Můj názor na film
Na tenhle film jsem se dívala asi zhruba před dvoumi nebo třemi mesíci. Chtěla jsem se na něho podívat aji dneska, ale nikde není na stažení s českýma titilkama. Tenhle film nejde popsat jinými slovy než "nejúžasnější, nejromantičtější a nejlepší film". Přiznám se, že jsem asi ještě 10 minut až film skončil bulela (možná jsem trochu citlivka, ale když to bydlo hrozně smutný a romantický). A je to španělský film :)

Jinačí, nebo spíš lepší trailer jsem nenašla. Všechny jsou ve španělštině! Ani ten film se nedá stáhnout sand česky. Já jsem ho viděla v televizi. Mimochodem, dávají ho 1.11 na cinemax... ale v 6 hodin ráno :DDDD
 
 

Reklama